EP-406254-1.5-9
EP-406254-1.5-9
Part Number: EP-406254-1.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Paper
  • حجم التسمية 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)