EP-318097-10-9
EP-318097-10-9
Part Number: EP-318097-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • حجم التسمية 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)