EP-101762-1.8-9
EP-101762-1.8-9
Part Number: EP-101762-1.8-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 4X3" THERMAL TRANSFER WHT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)