EP-101635-2.5-9
EP-101635-2.5-9
Part Number: EP-101635-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 4X2.5" THERMAL TRANS WHITE
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Paper
  • حجم التسمية 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)