EP-101381-2.5-9
EP-101381-2.5-9
Part Number: EP-101381-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-101381-2.5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Active
  • الموقع -
  • الطول 4.000" (101.60mm)
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • المادة - الجسم Paper
  • نوع التسمية Die Cut
  • التطبيقات General
  • العرض 1.500" (38.10mm) 1 1/2"