DIA-250-WT-PK
DIA-250-WT-PK
Part Number: DIA-250-WT-PK
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 0.125" (3.18mm)
  • الموقع -
  • الطول 0.250" (6.35mm)