CP-508254-5-X
CP-508254-5-X
Part Number: CP-508254-5-X
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CP-508254-5-X
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 1.000" (25.40mm)
  • الطول 2.000" (50.80mm)