C788X050FJJ
C788X050FJJ
Part Number: C788X050FJJ
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET, NETWORK LABEL, AD
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Obsolete
  • الموقع -
  • العرض 0.500" (12.70mm) 1/2"
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • التطبيقات General
  • اسم الطابعة -
  • المادة - الجسم Polyolefin (PO)
  • الطول 7.880" (200.15mm)