C150X075FJJ
C150X075FJJ
Part Number: C150X075FJJ
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET, NETWORK LABEL, AD
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Obsolete
  • الموقع -
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • العرض 0.750" (19.05mm) 3/4"
  • الطول 1.500" (38.10mm) 1 1/2"