C090X025TJJ
C090X025TJJ
Part Number: C090X025TJJ
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET TEDLAR LABELS, .90
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • الطول 0.900" (22.86mm)