C050X125TJJ
C050X125TJJ
Part Number: C050X125TJJ
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET LABELS, TEDLAR 1.2
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • الموقع -
  • العرض 0.500" (12.70mm) 1/2"
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • الطول 1.250" (31.75mm) 1 1/4"