BBK054100-AB05WE10
BBK054100-AB05WE10
Part Number: BBK054100-AB05WE10
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1 per Pkg
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Active
  • مادة ABS
  • للاستخدام مع/المنتجات ذات الصلة Thermal Transfer Printer
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.12" x 3.40" (53.8mm x 100.0mm)